TASARIMA ve KURGUYA BAĞLI ARAYÜZ ANALİZİ

Tasarımdan ve tasarımı üretirken kullandığımızkurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşiminedönüştürme aşamasında kullanacağımızteknolojileri seçiyoruz ve kısa bir araştırma ileweb tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.

TASARIM DÖKÜM SÜRECİ

Seçmiş olduğumuz teknolojileri kullanıp, W3Cstandartlarını da gözeterek tasarımdagördüğünüz bütün detayları arayüze aktarmayabaşlıyoruz. Tasarımı yapılırken hissedilen enerjiyigerçek görünümde de sunabilmek adına ekip içiciddi bir iletişim trafiği yaşıyoruz. “Tamam, oldubu!” dediğimizde de bu arayüzü size gerçek birweb ortamında yeniden sunuyoruz.

EKRAN TESTLERİ ve DENEYİM GELİŞTİRME SÜRECİ

Size sunulduktan sonra projenizi mobil öncelikliolarak birçok ekran çözünürlüğünde testediyoruz ve çoklu ekran uyumluluğuna göregeliştiriyoruz. Projenizi gerçek bir kullanıcınız gibideneyerek yorumlar yapıyoruz ve bu yorumlar iledaha iyi yapabileceğimiz bölümleri belirleyipyeniden düzenliyoruz. Arayüz geliştirme sürecibiten projenizi arkayüz geliştirmesi için yazılımbirimimize gönderiyoruz

ENTEGRASYON ANALİZİ

Web tasarım anlayışımızla beraber yıllardır geliştirmeye devam ettiğimiz içerikyönetim sistemimiz -namıdiğer Biltek İçerikYönetim Sistemi- ile projenizin entegrasyonu içingereken incelemeleri yapıyoruz ve modüler yapıayarlamalarını tamamlayarak entegrasyonagirişiyoruz.

ENTEGRASYON TAMAMLAMA ve TEST

Güvenlik, performans ve optimizasyonmaddelerini göz önüne alarak entegrasyonutamamlıyoruz. Bu işlem sonucunda projeniz biryönetim paneli ile yönetilebilir ve kullanıcılarınıztarafından kullanılabilir hale geliyor. Entegrasyonsonucunda projenizin arayüzünü W3C validasyontestlerinden geçiriyoruz ve test ederken konsolhatalarını tamamen bitirene kadar geliştirme-testsürecine devam ediyoruz.

YÖNETİM PANELİ ve SON DURUM

Yayın öncesi projenizi tekrar deneyimlemeniz veyönetim paneli kullanımı için ofisimizdeağırlıyoruz. Varsa son istek ve taleplerinizi alıyoruzve yayın süreci ile ilgili bazı teknik bilgileri veriyoruz.

%100 Yerli Yazılım

%100

YERLİ YAZILIM
500+ Web Sitesi

500+

WEB SİTESİ
7500+ Özel Tasarım

7500+

ÖZEL TASARIM
70.000 Satır Kod

70.000

SATIR KOD

 medıa house ile minimum bütçe maksimum etki